Kékiskola ....
Képgalériák
2017.11.09. Továbbtanulási Börze2017.11.12. - 12 órás röplabda az iskolában2017.10.12. Arany János szövegértő versenyNyári olvasónaplók2017. október 12.: iskolánk névadó ünnepsége20171014OrszagosDiakolimpia2017.10.07. szombat - délelőtti szorgoskodás2017.10.06.: Világ Gyalogló Nap140901evnyito140314140313140225140127140207140122131219131217131207131206131121131120131025halloween131115egeszsegnap131003palyao_zoo130902evnyito130614ballagas130521london130604nemz130509kekcsok130506hattl130430artista130318dobokocka130314marc15130313tablajatek130306hgv130227tancos_szünet130125egeszsegnap130208Farsang130227 JátszóházCsepel 300 projekt rendezvényCsepel futás képei 2012TantestületOsztályképek 2011-1230-eves-a-kek-iskola2011-marcius-15akadalyversenyakadalyverseny-2010-szeptemberallatkerti-setaallatok-vilagnapjaalsos-kirandulas-2009-szeptembercsapatkepekdobokockaverseny-2008emese-parkemese-park-2008evnyito-2007evnyito-2009evnyito-2010felsos-akadalyverseny-2008fold-napjakazinczy-verseny-2008kazinczy-verseny-orszagos-dontokerekpartura-2009kiallitasokkolteszetnapi-unnepseg-2011marcius-15-i-megemlekezes-alsosokmarcius-15-i-megemlekezes-felsosokmeseeloadasokmikulas-2008muvtor_6muvtor_7muvtor_8nevesincs-szinhazosztalykepek-20072008-tanevosztalyokRendezvények1Rendezvények2Rendezvények3Repülőtéri látogatásRijeka karnevál - 2008Studio-K színházTanévkezdő vetélkedőTanévnyitó - 2008Udvari játékokÜnnepség - 2010.03.15.Föld NapAlapító okiratAz iskola

Eredményeink

Nyári olvasónaplók

Az őszi szünet előtt került sor azoknak az olvasónaplóknak az értékelésére, amelyeket felsős tanulóink a nyári olvasmányaik alapján készítettek.
(A leadási határidő szeptember vége volt.)
Nagy örömünkre szebbnél szebb olvasónaplókat adtak be tanulóink, melyek különböző technikával készültek. Volt köztük hagyományos olvasónapló, volt egylapos beszámoló, volt rajzos, nyomtatott ragasztott képes, saját fotókkal díszített, s volt modernebb típusú, ún. lapbook (egy lapra ragasztott, rajzolt, zsebekkel ellátott, leporellós stb.) technikával készült olvasónapló is.
Az 5. évfolyamon Zahradnik Márk 5.c, a 6. évfolyamon Bolega Petra 6.a, a 7-8. évfolyamon Selmeczi Dénes 7.b osztályos tanuló lett a győztes.

A legszebb munkákat kiállítottuk a földszinti üveges tárolókban,
ahol megtekinthető a 2017 júniusában országos IX. helyezést elért csapatunk lapbookja is, melyet Erdős Virág és Pátfalusi Viktória készített az országos Szabó Magda olvasóverseny egyik feladataként az Abigél c. regényből.
A részletes eredmények megtekinthetők a lenti képen.

Juhász Istvánné magyartanár

2017.10.24. Iskolánk a városi honlapon


Az eredeti cikk itt látható: https://www.csepel.hu/hireink/kozelet/item/10622-kiemelkedo-eredmenyeket-ertek-el-keruletunk-fiatal-atletai-az-idei-ev-utolso-palyaversenyein

Sporteredményeink

Kerületi Birkózó Diákolimpia” II. k.cs.
Laza Máté 4.a II. Helyezés

Forrás: Kálmán Péter
.
.
Országos Diákolimpia
A Budapesti Arany János Általános Iskola
magasugrásban a negyedik helyen,
váltófutásban a 11. helyen,
távolugrásban az első helyen végzett!!!!

Üdvözlettel: Tari Tiborné

Sporteredményeink a közelmúltban

Budapesti ügyességi atlétikai csapatbajnokság 2017.09.27.
Budapesti I.hely
: fiú távolugró-csapat
Pesti Máté, Kincses Ádám, Bárkányi-Lenkei Dániel, Tari Tibor, Steiner Martin

Budapesti I.hely: fiú magasugró-csapat
Pesti Máté, Kincses Ádám, Tüke Roland, Reiner Dániel,Palotási Patrik

Budapesti I.hely: 10×200 méteres váltófutó-csapat
Kenyeres Jázmin, Tari Tibor, Fekete Boglárka, Dobos Martin,Tóth Karolina,Bárkányi-Lenkei Dániel,Romhányi Réka, Kincses Ádám, Hegyes Zsanett, Amabile Alessia

Budapesti IV. hely: leány magasugró-csapat
Hegyes Zsanett, Fekete Boglárka, Kenyeres Jázmin,Romhányi Réka, Amabile Alessia

Budapesti IV. hely: leány távolugró-csapat
Kenyeres Jázmin, Hegyes Zsanett, Tóth Karolina, Fekete Boglárka, Romhányi Réka

Kerületi atlétikai csapatbajnokság 2017.10.03.
Kerületi I.hely: Fiú váltófutó-csapat
Simon Bálint, Pataki Zsombor, Tari Zoltán, Bacsik Levente, Pesti Máté, Kincses Ádám

Kerületi II.hely: leány váltófutó-csapat
Filkor Rebeka, Tóth Anna, Karsai Bernadett, Kenyeres Jázmin, Romhányi Réka, Bacsik Lili

Kerületi III. hely: fiú távolugró-csapat
Kis Dániel, Moskola Zsombor, Pámer Péter, Korpa Gábor, Bárkányi-Lenkei Dániel, Steiner Martin

Kerületi III. hely: leány távolugró-csapat
Filkor Boglárka, Diemer Anna, Péntek Evelin, Bene Nikolett, Kolbert Dzsenifer, Erdős Virág

Kerületi III.hely: fiú kislabdahajító-csapat
Szabó Bence, Varjú Ákos, Polgár István, Tóth András Kevin, Tari Tibor, Tüke Roland

Kerületi III. hely: leány kislabdahajító-csapat
Bolega Emma, Vadász Virág, Kiefer Hudi Édua, Fekete Boglárka, Hegyes Zsanett, Urbán Lívia
.

Forrás: Fehér Gábor

Éremeső a kerületi diákolimpián! 

Az Arany János iskola 6 csapatot indított a sporteseményen, mind a 6 csapat érmet szerzett!

Katt a képre nagyfelbontású változatért!

Alsósaink mesevetélkedőn voltak

  2017.09.29-én a Népmese napján Mesevetélkedőn vettek részt az alsó tagozatos diákok, amelyen 7 próbán kellett bebizonyítaniuk mennyire jártasak a mesék világában.

Országos Diákolimpia

Blendea Réka (3.a)

az Országos Diákolimián (Ritmikus gimnasztika)

– karikával IV. helyezést

– szabaddal IV. helyezést

– összetettben: IV. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Röplabda eredmények

A negyedik korcsoportos diákolimpián a Kék Iskola, Kecskemét , Dunaújváros csapatai vettek részt.

Csapatunk könnyed győzelemmel kezdett a Dunaújváros ellen 3:0 /25:6 , 25:7, , 25:8 /

Döntőt játszottunk  a kiváló kecskeméti csapattal 3:0 -ás vereséget szenvedtünk/ 25:13 , 25:18, 25, 17/.

A harmadik korcsoportos csapatunk Székesfehérváron játszott, a rendezővel ,és Dunakeszi csapatával.

Kék Iskola – Dunakeszi 3:1, Székesfehérvár -Kék Iskola 3:0  /25:16, 25:20, 25:22/

Így a csapataink ezüst érmesek  lettek.
d05af1ae-4503-4eab-9e9e-8dc5bdc28b23

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Börcsök Csaba röplabda edző

Sporteredményeink

Atlétikai eredményeik:
Budapesti szintig 5 csapatunk jutott el.
III.kcs 4×100 méteres váltófutásban
Budapesti II. helyezést ért el a Korpai Gábor, Bárkányi Dániel, Pesti Máté, Tari Tibor összeállítású csapatunk.
…..
Tari Tibor távolugrásban Budapesti IV. helyezett lett,
………..
Amabile Matteo kislabdahajításban Budapesti V. helyezést szerzett.
………………
A III.kcs fiú többpróbacsapat a VII. helyen végzett. Tagjai: Tari Tibor, Bárkányi Dániel, Korpai Gábor, Palotási Patrik, Pesti Máté, és Sóki Zoltán.
Gratulálunk!

Atlétikai eredményeink

2016. május 5-én elért atlétikai eredményeink:
Budapesti I helyezés: I.kcs.lánycsapat
Tagjai: Vadász Virág, Tóth Anna, Bábosik Liána, Hernold Zsuzsanna, Diemer Anna, Péntek Laura Egyéniben: 4. hely: Vadász Virág 6. hely: Tóth Anna.
Budapesti IV. helyezés. II. kcs. fiúcsapat:
Tagjai: Tari Zoltán, Tóth A. Kevin, Szabó Barnabás, Korpa Gábor, Pusztai Dávid, Palotási Krisztián.
Budapesti VI. helyezés: II.kcs lánycsapat:
Tagjai: Fekete Boglárka, Kenyeres Jázmin, Bartha Klára, Bene Nikolett, Sóki Krisztina,Rychlyk Nikolett. Egyéniben 5. hely: Fekete Boglárka.
Csepel csapatai két aranyérmet tudtak megszerezni a lehetséges négyből! Egyet a Kék iskola szerzett, a másik a Kazinczy birtokába került.
Gratulálunk mindkét iskola versenyzőinek, felkészítő tanárainak!
13140739_1391043280921623_1747188672_n

Atlétikai Verseny

Április 28-án megrendezett kerületi versenyen tanulóink az alábbi eredményeket értéke el:
I. kcs fiúcsapat: – Kerületi III. hely
Kis Dániel, Brávácz Barnabás, Laza Máté,  Varjú Ákos, Rajcsányi Boldizsár, Pataki Zsombor
I.kcs. lánycsapat: – Kerület III. hely
Péntek Laura, Vadász Virág, Hernold Zsuzsa, Diemer Anna, Bábosik Liana, Péter Kira.
Egyéniben – Kerületi II. hely: Vadász Virág
II. kcs fiúcsapat:  Kerületi II. hely:
Tóth András Kevin, Tari Zoltán, Palotási Krisztián, Szabó Barnabás, Pámer Péter, Korpa Gábor
II. kcs. lánycsapat:  Kerületi II. hely:
Kenyeres Jázmin, Fekete Boglárka, Bartha Klára, Rychlyk Nikolett, Bene Nikolett, Sóki Krisztina
Egyéniben Fekete Boglárka Kerületi II helyen végzett.
Minden csapatunk bekerült a Budapesti döntőbe.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek, Gábor bácsinak, Timi néninek és Ádám bácsinak!
DSC_0163
DSC_0166

Országos Honismereti Verseny

Az Országos Honismereti Versenyen

Simon Ádám 5. b osztályos tanulónk

megyei VIII. helyezést ért el.

Gratulálunk Ádámnak és felkészítő tanárának Magdi néninek.

London Bridge országos döntő

A London Bridge verseny országos döntőjén

Selmeczi Dénes László 5. b osztályos tanulónk V. helyezést,

Kelemen András 5. a osztályos tanulónk VII. helyezést,

Kalmár Ákos 7. osztályos tanulónk VIII helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez a résztvevő diákoknak és felkészítő tanáruknak, Edit néninek.

Országos Honismereti Verseny

Az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen

Simon Ádám 5. b osztályos tanuló

8. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Oklevél megtekinthető itt: 035179-001-1524018377-4091be3373

Csepeli angol művészeti szemle

Az angol művészeti szemlén

RAJCSÁNYI KATA

5. b osztályos tanulónk

I. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Események
Events cannot currently be displayed, sorry! Please check back later.

Google PageRank