Kékiskola ....
Fotók
130208_141740_taDSCF0912 DSCF4768 131207k_084 IMGP0289 130314_114538_ta029 018 140122_tz010 130902_082138_ta022 006 dsci0641 130306_150544_taDSCF1080 dsci0219

Sport

Országos Diákolimpia

Blendea Réka (3.a)

az Országos Diákolimián (Ritmikus gimnasztika)

– karikával IV. helyezést

– szabaddal IV. helyezést

– összetettben: IV. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Röplabda eredmények

A negyedik korcsoportos diákolimpián a Kék Iskola, Kecskemét , Dunaújváros csapatai vettek részt.

Csapatunk könnyed győzelemmel kezdett a Dunaújváros ellen 3:0 /25:6 , 25:7, , 25:8 /

Döntőt játszottunk  a kiváló kecskeméti csapattal 3:0 -ás vereséget szenvedtünk/ 25:13 , 25:18, 25, 17/.

A harmadik korcsoportos csapatunk Székesfehérváron játszott, a rendezővel ,és Dunakeszi csapatával.

Kék Iskola – Dunakeszi 3:1, Székesfehérvár -Kék Iskola 3:0  /25:16, 25:20, 25:22/

Így a csapataink ezüst érmesek  lettek.
d05af1ae-4503-4eab-9e9e-8dc5bdc28b23

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Börcsök Csaba röplabda edző

Nem vagyunk mi kispályások

 

DSC_0258 DSC_0259_1 DSC_0267_1 DSC_0276

2016. május 20-án iskolánkból 11 tanuló és 4 kísérő vehetett részt a Magyarország – Elefántcsontpart labdarúgó mérkőzésen a Groupama Arénában.

20 ezer néző között a rendezvényen résztvevő tanulóink ámulva figyelték a szurkolói biztatást.

Óriási élmény volt ez a kicsiknek!

Fehér Gábor testnevelő

Kék Túra

Május 21-én újabb Kék Túrán vett rész iskolánk kirándulni vágyó csapata.

Ezúttal Magyarkút – Katalinpuszta – Nógrád  útvonalat barangoltuk be.

Az időjárás és a hangulat felhőtlen volt.

13227013_1002559019797155_5674013731958282801_n13244228_1002557673130623_3915208770023563641_o 13244835_1002557259797331_6742150558625137624_n 13246301_1002557093130681_3376113862924951209_o

Terjék Mária ÖKO csoport vezetője

Sporteredményeink

Atlétikai eredményeik:
Budapesti szintig 5 csapatunk jutott el.
III.kcs 4×100 méteres váltófutásban
Budapesti II. helyezést ért el a Korpai Gábor, Bárkányi Dániel, Pesti Máté, Tari Tibor összeállítású csapatunk.
…..
Tari Tibor távolugrásban Budapesti IV. helyezett lett,
………..
Amabile Matteo kislabdahajításban Budapesti V. helyezést szerzett.
………………
A III.kcs fiú többpróbacsapat a VII. helyen végzett. Tagjai: Tari Tibor, Bárkányi Dániel, Korpai Gábor, Palotási Patrik, Pesti Máté, és Sóki Zoltán.
Gratulálunk!

Atlétikai eredményeink

2016. május 5-én elért atlétikai eredményeink:
Budapesti I helyezés: I.kcs.lánycsapat
Tagjai: Vadász Virág, Tóth Anna, Bábosik Liána, Hernold Zsuzsanna, Diemer Anna, Péntek Laura Egyéniben: 4. hely: Vadász Virág 6. hely: Tóth Anna.
Budapesti IV. helyezés. II. kcs. fiúcsapat:
Tagjai: Tari Zoltán, Tóth A. Kevin, Szabó Barnabás, Korpa Gábor, Pusztai Dávid, Palotási Krisztián.
Budapesti VI. helyezés: II.kcs lánycsapat:
Tagjai: Fekete Boglárka, Kenyeres Jázmin, Bartha Klára, Bene Nikolett, Sóki Krisztina,Rychlyk Nikolett. Egyéniben 5. hely: Fekete Boglárka.
Csepel csapatai két aranyérmet tudtak megszerezni a lehetséges négyből! Egyet a Kék iskola szerzett, a másik a Kazinczy birtokába került.
Gratulálunk mindkét iskola versenyzőinek, felkészítő tanárainak!
13140739_1391043280921623_1747188672_n

Atlétikai Verseny

Április 28-án megrendezett kerületi versenyen tanulóink az alábbi eredményeket értéke el:
I. kcs fiúcsapat: – Kerületi III. hely
Kis Dániel, Brávácz Barnabás, Laza Máté,  Varjú Ákos, Rajcsányi Boldizsár, Pataki Zsombor
I.kcs. lánycsapat: – Kerület III. hely
Péntek Laura, Vadász Virág, Hernold Zsuzsa, Diemer Anna, Bábosik Liana, Péter Kira.
Egyéniben – Kerületi II. hely: Vadász Virág
II. kcs fiúcsapat:  Kerületi II. hely:
Tóth András Kevin, Tari Zoltán, Palotási Krisztián, Szabó Barnabás, Pámer Péter, Korpa Gábor
II. kcs. lánycsapat:  Kerületi II. hely:
Kenyeres Jázmin, Fekete Boglárka, Bartha Klára, Rychlyk Nikolett, Bene Nikolett, Sóki Krisztina
Egyéniben Fekete Boglárka Kerületi II helyen végzett.
Minden csapatunk bekerült a Budapesti döntőbe.
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek, Gábor bácsinak, Timi néninek és Ádám bácsinak!
DSC_0163
DSC_0166

Versenyeredmény

Versenyeredményeink a kerületi lövészversenyen:
Kerületi III. hely: III. kcs fiúcsapat   Rafai Patrik, Palotási Patrik, Bárkányi Dániel
Kerületi III. hely: IV .kcs fiúcsapat  Bokor Endre, Pethő Roland, Ézsiás Gergely
Kerületi I. hely: III. kcs lánycsapat  Bolyós Petra, Romhányi Réka, Amabile Alessia
Kerületi II. hely: III. kcs lány B csapat Ozibiusz Anissza, Tóth Karolina, Urbán Lívia
Kerületi I. hely: IV. kcs lánycsapat  Rigó Kamilla, Ivánka Brigitta, Bercze Anna
Kerületi II. hely: IV. kcs lány B csapat   Bogdány Vanda, Talum Kata, Sóki Nikolett
Egyéni I. hely: Rigó Kamilla, Bolyós Petra
Egyéni II. hely: Ozibiusz Anissza, Bogdány Vanda
Egyéni III. hely: Talum Kata, Tóth Karolina
Gratulálunk!

DORTMUND

Iskolánk tanulói közül 4 ifjú atlétát válogattak be Budapest Válogatottjába. Március 10-én indultak Dortmundba, ahol 8 ország válogatottjaival mérték össze tudásukat.

 

Tanulóink kiválóan szerepeltek, és nagyban hozzájárultak ahhoz, hogy a magyar csapat szerezte meg az idei verseny összesített aranyérmét, és a kiírt kupát!

 

Egyéni eredmények:

Kenyeres Jázmin aranyérmet szerzett 50 m-es síkfutásban és távolugrásban, bronzérmet magasugrásban.

Fekete Boglárka aranyérmet és bronzérmet szerzett távolugrásban.

Tari Tibor aranyérmet szerzett a 4 x 100 m-es váltó tagjaként.

Iskolánk tagjai közül még Tari Zoltán vett részt a versenyen, ő 50 m-es futásban és távolugrásban versenyzett.

 DSC_0037

DSC_0035

Verseny eredmények

BUDAPESTI DIÁKOLIMPIA

Ritmikus sportgimnasztika

Blendea Réka

Karikagyakorlat

I. helyezés

Szabadgyakorlat

III. helyezés

Összetett

I. helyezés

 

SZÁRCSA KUPA

Mezei futó verseny

Kerületi I. hely Rajcsányi Boldizsár

800 m futás

Kerületi II. hely Vadász Virág

800 m futás

Kerületi II. hely 1-2. o. lánycsapat

Vadász Virág, Tóth Anna, Péter Kyra, Péntek Laura
Kerületi II. hely 5. o. lánycsapat
Amabile Alessia, Romhányi Réka, Tóth Karolina, Kolbert Dzsenifer
Kerületi III. hely Tari Zoltán

1600 m futás

Kerületi III. hely 1-2. o. fiúcsapat

Rajcsányi Boldizsár, Pataki Zsombor, Varjú Ákos, Kozma Gergő
Kerületi III. hely 4. o. lánycsapat

Rajcsányi Katalin, Bene Nikolett, Fekete Boglárka, Kis Dorka

Kerületi III. hely Amabile Alessia

1600 m futás

Kerületi III. hely 7-8. o. lánycsapat

Knapp Vivien, Bacsó Klaudia, Sóki Nikolett, Ölei Enikő, Guzmics Blanka

 

DIÁKOLIMPIA

Ritmikus Sportgimnasztika

Tóth Anna

Karikagyakorlat

III. helyezés

Szabadgyakorlat

II. helyezés

Összetett

IV. helyezés

 

Események
Events cannot currently be displayed, sorry! Please check back later.

Google PageRank