Kékiskola ....
Képgalériák
2017.11.09. Továbbtanulási Börze2017.11.12. - 12 órás röplabda az iskolában2017.10.12. Arany János szövegértő versenyNyári olvasónaplók2017. október 12.: iskolánk névadó ünnepsége20171014OrszagosDiakolimpia2017.10.07. szombat - délelőtti szorgoskodás2017.10.06.: Világ Gyalogló Nap140901evnyito140314140313140225140127140207140122131219131217131207131206131121131120131025halloween131115egeszsegnap131003palyao_zoo130902evnyito130614ballagas130521london130604nemz130509kekcsok130506hattl130430artista130318dobokocka130314marc15130313tablajatek130306hgv130227tancos_szünet130125egeszsegnap130208Farsang130227 JátszóházCsepel 300 projekt rendezvényCsepel futás képei 2012TantestületOsztályképek 2011-1230-eves-a-kek-iskola2011-marcius-15akadalyversenyakadalyverseny-2010-szeptemberallatkerti-setaallatok-vilagnapjaalsos-kirandulas-2009-szeptembercsapatkepekdobokockaverseny-2008emese-parkemese-park-2008evnyito-2007evnyito-2009evnyito-2010felsos-akadalyverseny-2008fold-napjakazinczy-verseny-2008kazinczy-verseny-orszagos-dontokerekpartura-2009kiallitasokkolteszetnapi-unnepseg-2011marcius-15-i-megemlekezes-alsosokmarcius-15-i-megemlekezes-felsosokmeseeloadasokmikulas-2008muvtor_6muvtor_7muvtor_8nevesincs-szinhazosztalykepek-20072008-tanevosztalyokRendezvények1Rendezvények2Rendezvények3Repülőtéri látogatásRijeka karnevál - 2008Studio-K színházTanévkezdő vetélkedőTanévnyitó - 2008Udvari játékokÜnnepség - 2010.03.15.Föld NapAlapító okiratAz iskola

sport eredmények

Magyar Atlétikai Szövetség

Serdülő Országos Fedettpályás Bajnokság

Ványi Tamás – egyéni arany

Ványi Tamás 6. oszt.

Érem
 

III. és IV. korcsoportos kerületi röplabda Diákolimpia.

A Kék Általános Iskola minden kétséget kizáróan bizonyította, hogy röplabdában, az általános iskolák között a legjobb ebben a kerületben.

Iskolánk mind a négy csapata veretlenül jutott tovább a fővárosi döntőbe.

 

A fiúk III. korcsoportos csapata

A csapat tagjai voltak:

Amabile Dárió, Kovács Péter, Nagy Dániel, Ghazal Jamil, Fedor Ákos,

Chován Zoltán, Amabile Matteo, Balogh Csaba, Vasvári Koppány, Adorján Mihály. 

III. fiúcsapat

 

A fiúk IV. korcsoportos csapata

A csapat tagjai voltak:

Tóth Tibor, Nagy Dániel, Fedor Ákos, Ghazal Jamil, Hajcsák György, Amabile Dárió,

Balogh Csaba, Kovács Péter, Chován Zoltán, Adorján Mihály.

IV. fiúcsapat

 

A lányok III. korcsoportos csapata

A csapat tagjai voltak:

Csikós Kitti, Povázsai Kitti, Rácz Dominika, Gombás Bernadett, Nádasdi Tamara,

Márk Eszter, Ölei Enikő, Juhász Kinga, Papp Bettina, Csilléri Henriett.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

A lányok IV. korcsoportos csapata

A csapat tagjai voltak:

Turzó Dorina, Orosz Vanessza, Sárosi Edina, Csikós Kitti, Csilléri Dorottya, Pecsenyi Zsuzsanna, 

Nádasdi Tamara, Horváth Ilona, Chován Nikolett

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Gratulálunk valamennyi csapatunk tagjainak, valamint az őket felkészítő Börcsök Csaba és Fehér Gábor edzőknek!

A fővárosi döntők során, tovább szurkolunk a jó eredményekért:

hajra_kekek01g4009

Események
Events cannot currently be displayed, sorry! Please check back later.

Google PageRank