Kékiskola ....
Fotók
DSCF4809 dsci0225 dsci0050 130902_080930_ta011 20131207_122941 evnyito-022 140225_014 140314_008 130208_134436_taDSCF0748 131120_ta038_DSCF3442 121213_092508_tadscf9218 130208_161948_taDSCF0956

Sporteredmények

a 2011 – 2012-es tanévben

Farkas József sportlövészet emlékverseny:

 

I. hely

III. kcs fiú csapat

Sárkány Soma, Balázs László, Varga Tamás, Vasvári Koppány

 

I. hely

III. kcs lány csapat

Rácz Dominika, Chován Nikolett, Csilléri Henriett, Nádasdi Tamara.

 

I. hely

IV. kcs lány csapat

Velicskó Dorottya, Patucz Viktória, Hadházi Kitti, Csilléri Dorottya.

 

III. hely

IV. kcs fiú csapat

Hegyi Tamás, Pindzsu Norbert, Kristóf Martin, Pavelcze Szabolcs.

I. hely

egyéni

Rácz Dominika.

 

II. hely

egyéni

Chován Nikolett, Patucz Viktória

 

III. hely

egyéni

Balázs László, Hadházi Kitti.

 

Vívó Diákolimpia

 

I. hely

Rais Krisztián

 

Asztalitenisz – Kerületi Diákolimpia

Egyéni:

II. hely

Gajár Nikolett

 

III. hely

Hajcsák György

 

VI. hely

Csilléri Dorottya

Páros:

IV. hely

Gajár Nikolett – Csilléri Dorottya

 

VI. hely

Chován Nikolett – Csikós Kitti

 

VI. hely

Hajcsák György – Tóth Tibor

 

VII. hely

Chován Zoltán – Ghazal Jamil

 

Terematlétika kerületi döntő:

IV. hely

csapat összetett

 

I. hely

helyből távolugrás

Hegyi Tamás.

 

I. hely

helyből ötösugrás

Kristóf Martin.

 

III. hely

magasugrás

Pindzsu Norbert.

 

Szárcsa Kupa –kerületi  mezei futóverseny:

I. hely – egyéni

Ványi Tamás 5. a

 

II. hely – egyéni

Csilléri Henriett 5. a

 

III. hely – egyéni

Gábor Miklós 1. a

 

II. hely

5. o fiú csapat

Ványi Tamás, Kovács Péter, Módli Csaba, Chován Zoltán

 

II. hely

5. o lány csapat

Csilléri Henriett, Gombás Bernadett, Rácz Dominika, Csikós Kitti.

Budapesti Mezei Futóverseny

I. hely

5.-6. o fiú csapat

Ványi Tamás, Kovács Péter, Módli Csaba, Chován Zoltán, Sárkány Soma

 

Országos Mezeifutó Diákolimpia

XXIII. hely

5.-6. o fiú csapat

Ványi Tamás, Kovács Péter, Módli Csaba, Chován Zoltán, Sárkány Soma

 

Atlétika Budapesti döntő:

II. hely

Ványi Tamás – 600 m síkfutás

 

Atlétika diákolimpia 3 próba (ősz):

IV. hely

I. kcs. fiú csapat

Gábor Miklós, Pesti Máté, Reiner Dániel, Palotási Patrik, Tari Tibor, Órás Ámon.

 

Atlétika diákolimpia 3 próba (tavasz):

III. hely

I. kcs. fiú csapat

Gábor Miklós, Gábor Dominik, Reiner Dániel, Palotási Patrik, Tari Tibor, Kovács Kristóf

 

Atlétika egyéni diákolimpia:

II. hely

Giczi László – magasugrás

 

III. hely

Giczi László – 60 m síkfutás

 

Úszás kerületi Diákolimpia:

II. hely – 50 m hát, és

IV. hely 50 m gyors

Csilléri Henriett.

 

VI. hely – 25 m hát

Zsohár Ádám.

 

VI. hely – 50 m hát

Gombás Bernadett.

 

I. hely – 50 m hát

Csilléri Dorottya.

 

III. hely – 50 m mell

Riczu Péter

 

Röplabda kerületi Diákolimpia:

I. hely

III. kcs. fiú csapat

Tóth Tibor, Amabile Dárió, Kovács Péter, Balogh Csaba, Chován Zoltán, Vasvári Koppány, Csontos Péter, Ványi tamás, Nagy Dániel, Fedor Ákos, Adorján Mihály, Amabile matteo, Ghazal Jamil, Horváth – Varga Zsombor.

 

I. hely

III. kcs. lány csapat

Turzó Dorina, Csikós Kitti, Orosz Vanessza, Chován Nikolett, Horváth Katalin, Horváth Ilona, Nádasdi Tamara, Osváth Annamária, Sárosi Edina, Rácz Dominika, Bihari Gabriella, Márk Eszter.

 

II. hely

IV. kcs. fiú csapat

Pavelcze Szabolcs, Hegyi Tamás, Nagy Bence, Tóth Tibor, Ghazal Jamil, Hajcsák György, Faragó Márk, Hadházi Péter

 

II. hely

IV. kcs. lány csapat

Torma Krisztina, Stráma Katalin, Balázs Zsófia, Papp Nikolett, Patucz Viktória, Turzó Dorina, Lengyel Dorottya, Csikós Kitti, Velicskó Dorottya, Csilléri Dorottya, Bettesch Alexandra

 

Röplabda Budapest Diákolimpia:

Selejtező:

II. hely

IV. kcs. lány csapat

Torma Krisztina, Balázs Zsófia, Papp Nikolett, Patucz Viktória, Turzó Dorina, Lengyel Dorottya, Csikós Kitti, Velicskó Dorottya, Csilléri Dorottya,

 

II. hely

III. kcs. lány csapat

Turzó Dorina, Csikós Kitti, Orosz Vanessza, Chován Nikolett, Horváth Katalin, Horváth Ilona, Nádasdi Tamara, Osváth Annamária, Sárosi Edina, Rácz Dominika, Bihari Gabriella, Márk Eszter.

 

Döntő:

II. hely

IV. kcs. fiú csapat

Pavelcze Szabolcs, Hegyi Tamás, Nagy Bence, Tóth Tibor, Ghazal Jamil, Hajcsák György, Faragó Márk, Hadházi Péter

 

I. hely

III. kcs. fiú csapat

Amabile Dárió, Amabile Matteó, Balogh Csaba, Chován Zoltán, Ghazal Jamil, Nagy Dániel, Csontos Péter, Kovács Péter, Fedor Ákos, Adorján Mihály, Vasvári Koppány.

 

Röplabda Országos területi selejtező:

II. hely

IV. kcs. fiú csapat

Pavelcze Szabolcs, Hegyi Tamás, Nagy Bence, Tóth Tibor, Ghazal Jamil, Hajcsák György, Faragó Márk, Hadházi Péter

 

 

 

 

 

 

 

 

Események
Events cannot currently be displayed, sorry! Please check back later.

Google PageRank